SUPA24
1 232 000 €
(11 623 € / m²)
Prodaja
4
1
106 m²
Fréjus

spalnica4
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Isabelle Vervelle (06 81 51 59 82) vous propose : Vivre le ciel et la mer – Villa sur le toit à Fréjus-Plage À 280 mètres du sable, cette...

Ostalo
Starost oglasa: 114 dni
Posodobljeno: 114 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi