SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
989 000 €
(9 243 € / m²)
Prodaja
4
1
107 m²
Fréjus

spalnica4
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Isabelle Vervelle (06 81 51 59 82) vous propose : Appartement d’exception – Élégance et art de vivre à Fréjus-Plage Au sein d’une résiden...

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 116 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi