SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 000 €
(6 600 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Rue Jean Bouin, Fréjus

spalnica1
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Pascal Lavanchy vous propose: Superbe studio avec vue mer, 30 m² + parking & caveVous rêvez de vous réveiller face à la mer ? Ce charmant...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Rue Jean Bouin, Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi