SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 000 €
(3 364 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Place de la Iglesia, Formiguères

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Thomas TRUY vous propose: Situé à Formiguères (66210), au deuxième étage du bâtiment B de la résidence 'Les Esplaneilles' construite en 2...

Ostalo
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Place de la Iglesia, Formiguères
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi