SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
145 000 €
(6 905 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses

spalnica1
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant studio de 21 m² idéalement situé au cœur du quartier prisé Paradis-Blagis à Fontenay-aux-Roses, offrant un cadre de vie paisible...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi