SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
69 000 €
(3 286 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Route des Airelles, Font-Romeu-Odeillo-Via

spalnica1
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au coeur de la station de Font-Romeu, à proximité immédiate des pistes de ski et des commodités, venez découvrir ce studio chaleureux de type T1...

Električno
Starost oglasa: 138 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route des Airelles, Font-Romeu-Odeillo-Via
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Immo Vauvert - l'Adresse - Immo Vauvert

Podobni oglasi