SUPA24
Dnevna soba; razgled, naravna svetloba, sodoben slog
Jedilnica; razgled, naravna svetloba
Dnevna soba
197 000 €
(3 230 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Fondettes, Fondettes

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Eric George vous propose: Fondettes – T3 lumineux dernier étage avec loggia et 2 parkingsÀ Fondettes, dans un quartier résidentiel recher...

Ostalo
Starost oglasa: 64 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Fondettes, Fondettes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi