SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 000 €
(1 671 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Avenue Pasteur, Floirac

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ridouane Adeossi vous propose: T3 82m² évolutif T4 – Balcon – Parking – Tram au pied – Gros potentielAppartement T3 de 82 m² situé à Haut...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Avenue Pasteur, Floirac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi