SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
383 900 €
(4 413 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Avenue Pasteur, Floirac

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mikael Carrilho vous propose: Appartement T4 de 87 m² comprenant une entrée, un séjour / cuisine, 3 chambres avec emplacement placard, un...

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 109 dni

Lokacija

Avenue Pasteur, Floirac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi