SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
918 281 €
(8 915 € / m²)
Prodaja
5
1
103 m²
la Bastide, Falicon

spalnica5
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Falicon - Route de l'Aire Saint-Michel : Triplex / 5 Pièces / Neuf / Jardin / Stationnements

Sur les hauteurs de Nice, dans le secteur résidentie...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcNadstropjeTip stavbePo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

la Bastide, Falicon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agentniçois

Podobni oglasi