SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(3 566 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Costa Pinto vous propose: Découvrez cet agréable appartement de 52 m² offrant un cadre de vie calme et verdoyant à seulement 5 minu...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi