SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 000 €
(2 561 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Dylan Lagareiro vous propose: Appartement entièrement rénové – Élégance & confort moderneAu 4ᵉ étage avec ascenseur d’une résidence calme...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi