SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
123 500 €
(4 574 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio cosy et très lumineux, une excellente opportunité pour un investissement ou un premier achat. Emplacement idéal sur le Boulevard François Mitte...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SAMO1ER

Podobni oglasi