SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
232 000 €
(2 343 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Rue des Bordes, Étiolles

spalnica4
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Estelle Issemaren vous propose: Situé au sein de la résidence recherchée des Bois du Cerf à Étiolles, découvrez cet appartement 4 pièces ...

Ostalo
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Rue des Bordes, Étiolles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi