SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
38 000 €
(613 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Rue d'Épinal, Épinal

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Bernard Gamel vous propose: Un beau local commercial comprenant une cuisine et un wc dans une rue très passante de la ville. Venez vous p...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue d'Épinal, Épinal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi