SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
250 000 €
(1 592 € / m²)
Prodaja
6+
1
157 m²
Rue de la Préfecture, Épinal

spalnica6+
površina157 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EPINAL CENTRE, trés bel appartement en 1 étage avec ascenseur. Entrée, belle pièce de vie donnant sur Moselle, salon attenant, cuisine équipée, une p...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Rue de la Préfecture, Épinal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse pinal - l'Adresse pinal

Podobni oglasi