SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 900 €
(4 684 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Rue du Revard, Entrelacs

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

T2 avec terrasse , centre Albens 73410 - Prêt à vivre
Situé à d'Albens, cet appartement T2 de 32 m² est une belle opportunité pour vivre ou investir,...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue du Revard, Entrelacs
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIETES PRIVEES

Podobni oglasi