SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 000 €
(1 023 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Place Aristide Briand, Elbeuf

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Presta'Conseil vous présente ce bel appartement de type F4 , idéal pour un projet d'investissement locatif serein, situé au rez-de-chaussée d'un immeu...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Place Aristide Briand, Elbeuf
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRESTA'CONSEIL

Podobni oglasi