SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
639 000 €
(5 031 € / m²)
Prodaja
6+
1
127 m²
Chemin du Chancelier, Écully

spalnica6+
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENTE à ECULLY 69130. Un appartement T6 en DERNIER ETAGE dans une petite copropriété. Se composant d'une entrée, d'une double réception ouvrant sur un...

Električno
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Chemin du Chancelier, Écully
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ecully Immobilier

Podobni oglasi