SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
365 000 €
(4 506 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue d'Enghien, Eaubonne

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mathieu Borzo vous propose: Eaubonne - Magnifique Appartement T4 Lumineux avec Balcon - A 5 minutes à pied de la gare (Ligne C-H-J)Découv...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Rue d'Enghien, Eaubonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi