SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(1 910 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Boulevard Louis Terrier, Dreux

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Thomas Meurtin vous propose: Plein centre ville de Dreux tout proche de la mairie, magnifique T3 !Appartement au 4ème et dernier étage sa...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Boulevard Louis Terrier, Dreux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi