SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
142 500 €
(1 979 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Boulevard Louis Terrier, Dreux

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COUP DE COEUR ASSURE pour cet appartement de type F3 de 72.60 m2 au 3ème et dernier étage d'une petite copropriété (Faibles Charges) de 18 lots - SANS...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Boulevard Louis Terrier, Dreux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

As Immo

Podobni oglasi