SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 000 €
(2 373 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Place de la Libération, Drap

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Maelle Zamolo vous propose: Sur la commune de Drap la condamine, découvrez ce bel appartement 4 pièces vendu loué, situé au 2ᵉ étage d’un...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Place de la Libération, Drap
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi