SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 385 000 €
(2 770 € / m²)
Prodaja
6+
2+
500 m²
Rue de la République, Drancy

spalnica6+
površina500 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez une opportunité d'investissement exceptionnelle avec cet immeuble de rapport entièrement rénové, niché au cœur de Drancy. Composé de 8 logem...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de la République, Drancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi