SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
283 000 €
(3 291 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Rue Pierre Ceccaldi, Dourdan

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Mathilde Bruley vous propose: CENTRE-VILLE DE DOURDAN – Venez découvrir cet appartement situé au sein d’une résidence sécurisée, recherch...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Pierre Ceccaldi, Dourdan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi