SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
315 000 €
(4 632 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue de la Mare, Dompierre-sur-Mer

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Venez découvrir cet appartement NEUF proposé par votre agence WELCOME TO IMMO. Intégré dans un ensemble de logements écologiques, idéalement situé sur...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Rue de la Mare, Dompierre-sur-Mer
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CCV

Podobni oglasi