SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
180 000 €
(1 579 € / m²)
Prodaja
4
1
114 m²
Boulevard du Président Wilson, Dole

spalnica4
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Lauriane Lehmann vous propose: Et si le musée de Dole devenait votre voisin ? Superbe appartement de caractère en plein cOEur du centre-v...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Boulevard du Président Wilson, Dole
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi