SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
425 250 €
(7 332 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Chemin de la Vicomté, Dinard

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In the northeast of Brittany, DINARD is one of the jewels of the Côte d’Émeraude. The aristocratic resort attracts many visitors thanks to its archite...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Chemin de la Vicomté, Dinard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DEMEURES DU LITTORAL

Podobni oglasi