SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
285 000 €
(2 969 € / m²)
Prodaja
5
1
96 m²
Cours du Parc, Dijon

spalnica5
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIF - Situé lau coeur du quartier très prisé des Allées du Parc, dans une copropriété de standing avec piscine, venez découvrir sans tarder ce be...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Cours du Parc, Dijon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIETES PRIVEES

Podobni oglasi