SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(2 761 € / m²)
Prodaja
5
1
163 m²
Rue du Petit Potet, Dijon

spalnica5
površina163 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Votre agence ERA IMMOBILIER DIJON vous présente en nouveauté et en exclusivité à DIJON HYPER CENTRE/PLACE DES CORDELIERS, un charmant appartement dupl...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni tramoviPo prenoviOdprt bivalni prostorLočeni wcKadKaminVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Rue du Petit Potet, Dijon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ERA VIMONT IMMOBILIER

Podobni oglasi