SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
43 000 €
(705 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue St-Georges, Digne-les-Bains

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Eric Buscema (06 89 30 42 82) vous propose : CO-EXCLUSIVITÉ NÉO VIAGER X iad France DIGNE-LES-BAINS – VIAGER OCCUPÉ – H 85 et F 87 – Appa...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue St-Georges, Digne-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi