SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(7 875 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Route d'Etraz, Demi-Quartier

spalnica1
površina24 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MEGEVE - MONT D'ARBOIS ? STUDIO AVEC PARKING et LOCAL A SKIS Situé dans le secteur recherché du Mont d'Arbois à Megève, ce studio de 24 m2 bénéficie ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route d'Etraz, Demi-Quartier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Habitat - AGENCE HAMILTON MEGEVE

Podobni oglasi