Seznam ponudb
2
2
1 450 000 €
(9 236 € / m²)
Prodaja
5
1
157 m²
Route d'Etraz, Demi-Quartier
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
157 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
T5 haut de gamme 157 m2 + balcon 55 m2 2 parkings Demi-Quartier / Megève A Demi-Quartier, secteur prisé de Megève, découvrez ce T3 de standing s...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Odprt bivalni prostor
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
136 dni
Posodobljeno:
75 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Route d'Etraz, Demi-Quartier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi