SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 000 €
(3 579 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Saint-Pierre, Dax

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A43813COL40 - Located near the cathedral and the covered market square, this beautiful one-bedroom flat is situated on the second floor (with lift acc...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Rue Saint-Pierre, Dax
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi