SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 500 €
(3 408 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Impasse du Glaude, Crévoux

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sophie Landreau vous propose: Front de neige – T2 avec terrasse plein sud à CrévouxRare à la vente ! Idéalement situé en front de neige, ...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 45 dni

Lokacija

Impasse du Glaude, Crévoux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi