SUPA24
180 000 €
(2 769 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Impasse du Pré Dimanche, Créteil

spalnica4
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Djamila Munoz vous propose: 4 PIÈCES – 65 m² – DERNIER ÉTAGE – TRAVERSANT – BAIES VITRÉES – CRÉTEILDans la copropriété Le Domaine du Fief...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaNadstropjeNujna prenova

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Impasse du Pré Dimanche, Créteil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi