SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
86 000 €
(2 457 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rue Édouard Branly, Creil

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sofyane Tarraf vous propose: -- T2 à 10min de la gare de CREIL desservant Paris Nord en 25min avec de faibles charges de copropriété !! -...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue Édouard Branly, Creil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi