SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(876 € / m²)
Prodaja
5
1
113 m²
Chemin de la Lissandre, Corps

spalnica5
površina113 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Laure Picco vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement spacieux de 113 m² avec combles.Situé au cOEur de la charmante commune...

Ostalo
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Chemin de la Lissandre, Corps
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi