SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
74 000 €
(2 960 € / m²)
Prodaja
2
1
25 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spalnica2
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ludovic Lawson vous propose: Centre ville, Dans un petit immeuble à proximité des commerces et de la gare RER D, un appartement F2 compre...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi