SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 000 €
(3 182 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spalnica1
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Adrien Leonardo vous propose: Idéal investisseur ou primo-accédant – Grand studio de 33 m² avec coin nuit et vue jardin.À proximité imméd...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi