SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
96 000 €
(3 840 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Milena Guinard vous propose: * STUDIO + PARKING + CAVE * BORDS DE SEINE *Situé sur les bords de Seine à Corbeil-Essonnes, dans un environ...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi