SUPA24
Dnevna soba; kamin, talne ploščice, kuhinjski aparati
Kuhinja; talne ploščice
Dnevna soba; kamin, talne ploščice, kuhinjski aparati
109 000 €
(2 946 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Eve MAROTTA vous propose: Superbe 2 pièces en plein cOEur de Corbeil-Essonnes et à 5 minutes à pied de la gare centrale de Corbeil.Bienve...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi