SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
95 000 €
(2 500 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Bruce LAMY vous propose: Appartement Cosy de 2 Pièces à Corbeil-Essonnes - Idéal pour Premier Achat ou Investissement LocatifCet appartem...

Ostalo
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 53 dni

Lokacija

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi