SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
64 000 €
(1 032 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Rue Jean Moulin, Contrexéville

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Edwige Bellin vous propose: Vous cherchez un appartement cosy et rénové à Contrexéville ? Ne cherchez plus, cet appartement t2 lumineux d...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Jean Moulin, Contrexéville
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi