SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
820 000 €
(10 380 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Route de la Mairie, Combloux

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Du studio au 4 pièces, la résidence offre des appartements pour toutes les envies. Située dans un ecrin calme et préserver, cette rénovation en réside...

Ostalo
Starost oglasa: 216 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Route de la Mairie, Combloux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Aic Immobilier

Podobni oglasi