SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 500 €
(5 348 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Frederic Picot vous propose: Exclusivité - Charmant Appartement traversant de 2 pièces à Colombes avec la possibilité de créer une troisi...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Gabriel Péri, Colombes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi