SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
146 500 €
(1 928 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue du Ladhof, Colmar

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Karin Geiller vous propose: Découvrez ce magnifique appartement en duplex de 3/4 pièces, offrant une superficie au sol d'environ 83 m² et...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Rue du Ladhof, Colmar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi