SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
380 000 €
(3 551 € / m²)
Prodaja
5
1
107 m²
Rue du Ladhof, Colmar

spalnica5
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Au coeur du centre historique de Colmar, ce duplex de 107 m2 se déploie aux deuxième et troisième étages d'un élégant immeuble haussmannien. Niché dan...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Rue du Ladhof, Colmar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Alsace

Podobni oglasi