SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
278 200 €
(6 624 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Traverse de Petite Consolation, Collioure

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

VUE SUR LA MER et accès direct aux plages depuis cet Appartement 2 pièces avec Terrasse et Parking ! Spacieux F2 d'une surface habitable de 42m2 envir...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Traverse de Petite Consolation, Collioure
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Mer Et Soleil

Podobni oglasi