SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
227 000 €
(6 135 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Traverse de Petite Consolation, Collioure

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITÉ ! Appartement 2 pièces d'une surface de 37 m2 environ vendu avec Cave et Parking privatifs. Plages, Commerces et Restaurants sont immédiat...

Električno
Starost oglasa: 105 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Traverse de Petite Consolation, Collioure
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Mer Et Soleil

Podobni oglasi